NOWOŚĆ: odmładzanie i regeneracja falami radiowymi.

Taaaddam ,długo wyczekiwany sprzęt w naszym salonie!
Urządzenie do Bio Electro Peelingu oraz fal radiowych monopolarnych i bipolarnych.
Metoda ta dzięki doskonałym efektom została wielokrotnie nagrodzona medalami za innowacyjność, technologię, w kategorii urządzenia medyczne; między innymi w Paryżu, Brukseli i Genewie.
Bio Electro Peeling to rodzaj nieinwazyjnej „mikrodermabrazji” wywołanej prądami elektrycznymi, które najpierw usuwają martwe komórki naskórka, a następnie skeratynizowane komórki w warstwie rogowej naskórka, przyspieszając w ten sposób naturalny proces odnowy skóry. Zastosowana energia działa w sposób natychmiastowy oraz przedłużony. Po stymulacji proces pilingujący może być aktywny przez kolejne 4-5 dni.
Bio Electro peeling dodatkowo posiada działanie liftingujące i odmładzające. Jest to unikalny peeling o szerokim spektrum działania.
Zabiegi można wykonywać na suchą skórę dla uzyskania delikatniejszego efektu lub na mokrą wówczas działanie jest intensywniejsze.
Bezpieczeństwo
Badania wykazały, że Bio Elektro Peeling nie narusza naskórka w żaden sposób, nie wywołuje podrażnień i alergii natomiast wywołuje działanie pilingujące i regeneracyjne pozostawiając zdrowe komórki. Analizy cytologiczne potwierdzają, że nie dochodzi do mikrouszkodzeń skóry, są to wiec zabiegi bezpiecznie i nieinwazyjne.
Fale Radiowe
Bezpośrednio po Bio Elektro Peelingu możemy wykonać zabieg falami radiowymi monopolarnymi lub bipolarnymi. Fale radiowe to jedna z najbardziej efektywnych metod odmładzania skóry, która stymuluje wytwarzanie kolagenu i elastyny, spłyca zmarszczki i poprawia owal twarzy. Fale radiowe nadają skórze elastyczność, polepszają jej gęstość i nadają cerze blask.
Częstotliwość wykonywania zabiegów:
Pierwsze 2-3 zabiegi można wykonać codziennie. Potem 2 do -3/ 4 sesji w miesiącu. Zabieg można także wykonać jednorazowo.
Przykłady zabiegów
Lifting, niwelacja podwójnego podbródka, spłycanie zmarszczek i rozstępów, zabiegi odmładzające na skórę wokół oczu, poprawa stanu cer trądzikowych, spłycanie blizn potrądzikowych, zwiększenie jędrności biustu, rozjaśnienie przebarwień.

Zapraszam, Joanna Pniok

Kategorie: Bez kategorii. Autor: admin. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz